Mijn Klacht:
Bestelling 2 weken terug geplaatst, dachtdat hetlag aan blackfriday.. niet dus nu nog steeds niks ontvangen!!
Gewenste Oplossing:
Als artikelen worden opgestuurt.
Ns97 op 12 december 2018 over DefShop.nl in de categorie Internetshops - Kleding
Een klant heeft twee weken geleden een bestelling geplaatst bij DefShop.nl en heeft deze inmiddels betaald. Ondanks de verwachting dat de vertraging te maken had met Black Friday, heeft de klant de bestelling tot op heden nog niet ontvangen.
Bestelling 2 weken terug geplaatst, dachtdat hetlag aan blackfriday.. niet dus nu nog steeds niks ontvangen!!
Als artikelen worden opgestuurt.
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DefShop.nl nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.