Klacht: van het kastje naar de muur gestuurd, duidelijke miscommunicatie

Judithvn op 22 augustus 2019 over De Veluwse Bron in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 22 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

21-8-2019 zou ik mret mijn vriend naar de Veluwse bron gaan.
mijn vriend had via vakantieveilingen goedkopere kaartjes gewonnen.
Wij hadden gereserveerd voor 21-8, maar omdat we erachter kwamen dat het dan geen badkleding dag is, besloten we om te bellen om locatie te wijzigen anar een welness waar qwel badkleding dag is.

Contact opogenomen met veluwse bron, ik kreeg een keuze menu te horen, warin bij 311 werd gezegd dat omruilen van welnessresort mogelijk is.
uiteindelijk kreeg ik Bo aan de telefoon, zij vertelde mij dat dit geen probleem was en dat zij dit ging omzetten.
uiteindelijk kreeg ik een mail waarin stond dat ik met mijn codes opniew kon reserveren, maar omdat deze codes een foutmelding gaven heb ik nogmaals contact opgenomen met Bo.
zij gaf aan dat ze dit via de coimputer kon omzetten.
ik moest dan bij de zwaluwhoeve aan de balie zeggen dat mijn codes het neit deden en dat de veluwse bron een ticket had ingestuurd zodat wij gewoon naar binnen konden.
Aangekomen bij de zwaluwhoeve, vertelde het meisje achter de balie mij dat ze hier niets van wisten en dat ik voor 12,95 pp naar binnen kom.
aangegeven dat dit niet jusit is en dat ze bo konden bellen.
uitendeklijk zelf veluswe bron nog een keer gebeld en die gaven aan dat ze het vervelend vonden maar niets konden doe, en het du eigenlijk erop neer komt dat ik 12,95 pp moet betalen.

uiteindelijk voor 12,95 pp een dagje naar de welness gegaan.
maar ii vind dit geen gang van zaken.

Gewenste Oplossing:

ik zou graag een tegemoetkoming willen zien

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Veluwse Bron

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Veluwse Bron nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM