Klacht: Onbereikbaar. Klantonvriendelijk. Te veel betaald. Geen geld terug.

Sneek2015 op 28 augustus 2019 over De Veluwse Bron in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 28 augustus 2019

Een bezoeker van De Veluwse Bron heeft negatieve ervaringen opgedaan met de klantenservice van de sauna. Na een bezoek ontdekte zij dat zij teveel had betaald, maar kreeg geen terugbetaling na haar klacht. De communicatie werd als onprofessioneel ervaren, wat leidde tot haar besluit om in de toekomst niet meer terug te keren.

Mijn Klacht:

Dit is de meest klantonvriendelijke sauna waar ik ooit ben geweest. Ik kwam regelmatig. Ik zeg kwam. Want ik denk niet dat ik nog ga in de toekomst. Ik ben vorige week dinsdag geweest, en zag op de bon dat ik teveel heb betaald. Geen puf om terug te rijden naar de sauna, dus gestopt. Mailtje getikt incl reserveringsnummer en kopie van de bon. Twee dagen later kreeg ik de reactie dat ik akkoord ben gegaan met de bon en dat ik betaald heb. Dan is het jammer voor mij. Het teveel betaalde krijg ik niet terug. De sauna heeft er voor gekozen dit te houden. In mijn mail sprak ik over u en in het antwoord was het je en jij.

Ik ben een heel makkelijk mens, en laat negativiteit snel los. Maar na deze ervaring ben ik klaar met deze sauna. Hetcwas namelijk niet de eerste nare ervaring daar.

Niet zo lang geleden had ik er een massage van 25 minuten. Ik ben 18 minuten in het kamertje geweest. Daar was ik niet blij mee. Aangegeven. Is niets mee gedaan.

Ik was er een keer met een bon van Groupon. Bij vertrek kreeg je een entree voucher en cadeau verpakking van Treatments. Eenmaal afgerekend moest ik daar de dame in kwestie op wijzen. Zij sommeerde mij het zelf te pakken. Daar stond ik tussen schappen vol. Geen benul wat wat was en ik moest eigenlijk al in de auto zitten. Uiteindelijk had ik het juiste. Toen moest ik nóg een keer vragen om de entree voucher. De dame zuchtte er over. Ik voelde mij een tweederangs klant dankzij deze ervaring.

Via een actie site een Veluwse Bron arrangement gekocht.Eenmaal aangeschaft bleek op de gekozen datum er geen beschikbaarheid te zijn. Opvallend; Wél als je het volle pond betaald via de site. Erg raar. Een mailtje over gestuurd. Want bellen met een medewerker is nagenoeg onmogelijk. De reactie liet lang op zich wachten. Inmiddels gekozen voor een andere sauna.

Gewenste Oplossing:

Een excuses en het te veel betaalde terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Veluwse Bron

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Veluwse Bron nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sneek2015
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM