Mijn Klacht:
Bestelling TW-1948500 op 7 maart geplaatst maar nog niet geleverd.
De bestelstatus staat op afgehandeld.
Gewenste Oplossing:
Levering van het bestelde of geld retour.
Een klant heeft op 7 maart een bestelling geplaatst met het nummer TW-1948500, maar deze is tot op heden niet geleverd. Ondanks dat de bestelstatus als afgehandeld wordt weergegeven, heeft de klant het product nog niet ontvangen.
Bestelling TW-1948500 op 7 maart geplaatst maar nog niet geleverd.
De bestelstatus staat op afgehandeld.
Levering van het bestelde of geld retour.
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Telegraaf
Download hier uw brief
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telegraaf
Reactie van de melder van de klacht Roel D
1 jaar geleden - Bij de AI-robot kom je met je vraag niet veel verder. De klantenservice verwijst je altijd door naar die robot, de kring is dus weer rond.
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telegraaf nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM