Klacht: Abonnement wijzigen

benmvisser op 04 juni 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Telegraaf klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Telegraaf
Status Open
Datum 4 juni 2021

Een abonnee heeft meerdere pogingen gedaan om het abonnement tijdelijk te wijzigen, maar dit is niet gelukt. Na het versturen van twee e-mails naar de redactie heeft de abonnee alleen een automatisch antwoord ontvangen, zonder verdere reactie. Daarnaast is de krant de laatste dagen niet bezorgd, wat tot frustratie leidt.

Mijn Klacht:

Heb op 17 mei en 28 mei een poging gedaan om het abonnement tijdelijk te wijzigen dat lukte niet ,dus een mail gestuurd naar de redactie 2x , en een automatisch antwoord terug gekregen waarin staat dat je binnen 5 werkdagen reactie terug krijgt wat tot nog toe niet is gebeurt ,nu is het zo dat de krant al een paar dagen niet is bezorgd rara hoe kan dit, want degene waar de krant in de bus moest, heeft hem iedere keer bij ons uit de bus moeten halen en het schijnt dat sinds deze week de krant bij onze eigen bus ook niet meer word bezorgd.
Graag een reactie of een tel.naar 0620603146.

Groeten Bert en Margje Visser.

Gewenste Oplossing:

Als ik een reactie krijg

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM