Klacht: Beste mensen, bel Klarna

Miekepr op 13 november 2021 over Daisyall in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Daisyall
Status Open
Datum 13 november 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedemorgen , ik heb hier vanmorgen een klacht ingediend over Daisyall en zie meerdere klachten staan, het volgende heb ik ondernomen , ik heb net klarna gebeld 0208082852 en heb aangegeven de producten geannuleerd te hebben en niet te hebben ontvangen. Ze konden het bedrag zien , alleen gebruikt Daisyall een andere webwinkel naam waardoor ze het niet kunnen linken. Nu heb ik tot 4 december de tijd om Daisyall er op te wijzen, mocht Dasyall niet reageren krijg ik een mail van klarna en kan er op antwoorden, zorg dat u de bewijsstukken heb, screenshot maken van de aankopen annulering en de mails van restitutie . Klarna zelf geeft ook aan dat door deze dingen hun naam ook wordt aangetast

Gewenste Oplossing:

Bel klarna

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Daisyall

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Daisyall nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Miekepr
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten