Klacht: Niet leveren van betaald artikel en niet reageren op mail

Tyn op 06 januari 2013 over Dagopdag.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

Klacht is na overleg met klant opgelost, kan bij deze worden afgesloten.

Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 6 januari 2013

Een klant heeft op 7 december een 3-delige keramische pannenset besteld en betaald via Dagopdag.nl, maar ontving deze niet. Na meerdere pogingen om contact op te nemen, waaronder een e-mail op 29 december en een telefoontje op 2 januari, bleef het stil en ontving de klant geen updates over de levering of een terugbelverzoek.

Mijn Klacht:

Op 7 december3-delige keramische pannenset besteld en betaald.
29 december gemaild, waarop geen reactie. Op 2 januari gebeld en werd gezegd dat de panen vermoedelijk nu binnen waren en zullen worden verstuurd, als ze niet binnen zijn zou ik worden teruggebeld. Geen reactie en ook nog geen pannen of een bericht dat ze verstuurd zijn.

Gewenste Oplossing:

Het aankoopbedrag van 44,90 terugstorten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dagopdag.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dagopdag.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dagopdag.nl

Heeft op 23 januari 2013 om 21:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht is na overleg met klant opgelost, kan bij deze worden afgesloten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM