Klacht: Betaald maar niet geleverd

vanwissen op 19 februari 2013 over Dagopdag.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 maart 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste heer/mevrouw van Wissen. Volgens de gegevens van Postnl is het pakket op 19-2 om 15.32 afgegeven door Postnl. De klacht kan hiermee worden gesloten. Met vriendelijke groet, Serviceteam

Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 19 februari 2013

Een klant heeft op 7 februari 2013 een dekbedovertrek besteld bij Dagopdag.nl, met een verwachte levertijd van 2 tot 5 dagen. Tot op heden is het product niet geleverd en de klant heeft twee keer gemaild zonder enige reactie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Hebben 7-2-2013 bij DAGopDAg.nl een dekbedovertrek besteld, zou 2-5 dagen levertijd zijn, maar tot op heden nog niks geleverd.Ook al 2 maal email gestuurd maar geen reactie op gekregen.

Gewenste Oplossing:

binnen 2 dagen toch nog het product anders geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dagopdag.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dagopdag.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dagopdag.nl

Heeft op 06 maart 2013 om 10:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer/mevrouw van Wissen.
Volgens de gegevens van Postnl is het pakket op 19-2 om 15.32 afgegeven door Postnl.
De klacht kan hiermee worden gesloten.

Met vriendelijke groet,

Serviceteam

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM