Klacht: Geen krant.

Sjors2017 op 26 november 2018 over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 26 november 2018

Een klant van Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden heeft een klacht ingediend omdat hij geen krant heeft ontvangen, ondanks dat zijn proefabonnement op zaterdag 24 november zou beginnen. Zowel op de startdatum als op de daaropvolgende maandag is er geen levering geweest.

Mijn Klacht:

Het proef abonnement zou afgelopen zaterdag beginnen ,maar ik heb zaterdag 24 11en maandag 26 11geen krant ontvangen

Gewenste Oplossing:

De krant bezorgen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Helaas nog steeds geen krant ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM