Klacht: Tenue Ajax besteld, niet ontvangen

Tuur@2010 op 15 maart 2014 over coolstuff4kids.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 15 maart 2014

Een klant heeft twee weken geleden een Ajax tenue in maat 140 besteld voor de verjaardag van zijn petekinderen, maar heeft deze nog niet ontvangen. Ondanks meerdere pogingen om het bedrijf telefonisch te bereiken, blijft de klant zonder antwoord en is de voicemail niet beantwoord. Dit heeft geleid tot teleurstelling bij zowel de klant als de petekinderen, die zonder verjaardagskado zitten.

Mijn Klacht:

Ik heb 2 weken geleden voor de verjaardag van mijn petekinderen een Ajax tenue maat 140 besteld
Deze is niet geleverd en heb het bedrijf meerdere malen proberen te bellen. Ze zouden op werkdagen tussen 10 en 14.00 uur bereikbaar zijn, maar er wordt niet opgenomen en met de voicemail die ik ingesproken is niks gedaan. Petekind verdrietig want die heeft geen verjaardagskado en ik ook.

Gewenste Oplossing:

Of zeer snel tenue geleverd of geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over coolstuff4kids.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over coolstuff4kids.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten