Klacht: Lenzen op 5 juni besteld, nog niet geleverd.

Sneakdoc op 13 juni 2014 over contactlenzenwinkel.nl in de categorie Internetshops - Brillen en lenzen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 13 juni 2014

Een klant heeft op 5 juni contactlenzen besteld en betaald via iDEAL, maar heeft deze tot op heden nog niet ontvangen. Pogingen om het bedrijf per e-mail te bereiken blijven zonder reactie en telefonisch is het bedrijf niet bereikbaar.

Mijn Klacht:

Lenzen besteld en betaald via IDEAl maar nog niet ontvangen.
Geen reaktie op e-mail en telefonisch niet te bereiken.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn geld teruk krijg of alsnog de lenzen ontvang.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Nadat ik op 19-06-2014 een reaktie per email heb ontvangen, heb ik vandaag 25-06-2014 mijn bestelde lenzen alsnog ontvangen. Ik ben dus 100% procent tevreden dat het alsnog is opgelost.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM