Klacht: Iphone 6

Ilse de Jonge op 24 december 2017 over Compex.be in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Compex.be
Status Open
Datum 24 december 2017

Een klant heeft op 4 augustus een iPhone 6 besteld bij Compex.be en ervaart sindsdien problemen met de snelheid van het toestel. De klant meldt dat de iPhone 6 traag is en soms niet reageert, in tegenstelling tot andere iPhone 6-toestellen van andere winkels. De klant verzoekt om een reactie op deze kwestie.

Mijn Klacht:

Hallo,
4 augustus heb ik een Iphone 6 bij jullie besteld, alleen hij is nu naar een paar maand heel traag geworden. Hiervoor had ik een Iphone 5S en die beviel me eigenlijk beter. Mensen die nu een Iphone 6 hebben van een andere winkel hebben nergens last van. Soms reageert hij niet en hij is altijd traag. Graag zou ik een antwoord terug ontvangen.
Met vriendelijke groet,
Ilse de Jonge

Gewenste Oplossing:

Als ik een reactie terug krijg...

💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)