Klacht: Onterechte afschrijving van 10 euro

klagerfa34b990 ✓ Verified op 29 september 2026 over CMTelecom in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ CMTelecom has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf CMTelecom
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 29 september 2026

Een klant van CMTelecom heeft een klacht ingediend over een onterechte afschrijving van 10 euro voor internetdiensten die hij wilde schenken aan minderbedeelden. De klant kon zich niet afmelden omdat hij een specifiek nummer moest intypen, wat de frustratie vergrootte.

Mijn Klacht:

Ik heb mijn overgebleven internetdiensten willen schenken aan minderbedeelden, maar ontdek nu dat hier kosten aan verbonden zijn. Er is ten onrechte 10 euro van mijn rekening afgeschreven. Ik kon me niet afmelden omdat ik het nummer 7171 moest intypen, wat de situatie nog frustrerender maakt.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een terugbetaling van de onterecht afgeschreven 10 euro.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een email gestuurd naar CMTelecom over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM