Klacht: er is 2 x één bedrag van € 109 ,00 van mijn rekening afgeschreven

M J op t Hof op 16 november 2019 over Club Logistic Services in de categorie Logistiek

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Logistiek
Status Open
Datum 16 november 2019

Een klant heeft op 3 november 2019 telefonisch contact gehad met Club Logistic Services over een dubbele afschrijving van €109,00 van zijn rekening. De medewerker bevestigde dat het bedrag binnen een week zou worden teruggestort, maar na bijna twee weken is dit nog niet gebeurd.

Mijn Klacht:

Ik heb 03-11 2019 telefonisch contact gehad met jullie via de anwb.nl dat er 2 x een bedrag van €109.00 van mijn rabo rekening afgeschreven was.
Dit werd door medewerker bevestigd zou over week terug gestort worden.
Nu zijn er bijna 2 weken verstreken en het bedrag is nog niet terug gestort.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als het bedrag van €109.00 op mijn rabo rekening terug gestort wordt en excuses gemaakt wordt voor de fout die gemaakt is

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM