Klacht: Ten onrechte 2 x 15,- administratiekosten doorberekenen

dignaschenk op 13 december 2012 over Click and Buy in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 13 december 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Net als vele anderen heeft Click and Buy ook bij mij ten onrechte € 15,- aan administratiekosten doorberekent omdat, naar hun zeggen, mijn bank een betaling van € 1,78 niet had goedgekeurd.

Na vele standaard reply e-mails van Click and Buy (die hebben 0 intentie om jou te helpen!) en een moeizaam gesprek met de (alleen Engels sprekende) klantenservice toch genoodzaakt om het volledige bedrag over te maken omdat ze ook nog eens de macht hebben om je Apple ID account te blokkeren.

2 weken later hetzelfde verhaal, er kon een afschrijving niet plaatsvinden. Ik heb gelijk weer gebeld, de meneer van de klantenservice vertelde mij dat die mail niet klopte want mijn account was na de eerste betaling akkoord en alle gegevens klopte. Ik hing met een opgelucht gevoel de telefoon op en 3 dagen later kwam de ‘administratie kosten’ mail alsnog; weer moest ik € 15,- gaan betalen, en weer hetzelfde verhaal met de standaard e-mails.

Mensen, MAAK ALSJEBLIEFT GEEN GEBRUIK VAN CLICK AND BUY WANT JE WORDT GEWOON AFGZET!

Ik heb inmiddels contact gezocht met Apple om te kijken of zij hier nog iets mee kunnen. Waarschijnlijk moet ik het bedrag gewoon weer betalen (machteloosheid!) maar dan gaat Click and Buy zo snel mogelijk mijn account uit.

Wat een vreselijke wereld!

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als Click and Buy erkent dat ze hun klanten oplichten, hun service beleid aanpassen en iedereen hun geld eerlijk terug geeft.

Maar ik denk dat ik dan beter verder kan dromen..... toch?

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM