Klacht: terugbetaling na annulering

houtkooper op 10 november 2020 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vakantieparken
Status Open
Datum 10 november 2020

Een klant heeft zijn boeking bij Center Parcs geannuleerd vanwege Corona en gekozen voor het betalen van annuleringskosten in plaats van een tegoedbon. Ondanks toezeggingen van het personeel dat de terugbetaling binnen 14 dagen zou plaatsvinden, heeft de klant na deze periode nog steeds geen geld ontvangen en ervaart hij slechte klantenservice. Hierdoor heeft hij besloten in de toekomst geen vakanties meer bij Center Parcs te boeken.

Mijn Klacht:

Boeking N° 6784426 heb ik geannuleerd vanwege Corona. Wil hiervoor geen tegoedbon en heb er voor gekozen om de meer dan riante annuleringskosten te betalen.

Omdat wij de vakantie al volledig hadden betaald (netjes binnen de door Centerparcs gestelde termijnen) krijg ik nu nog een behoorlijk deel terug. Zoals de annulering zegt en ook de toezeggingen van het personeel zal dit binnen 14 dagen gebeuren.

Op zich vind ik dit al lang duren maar……. De annulering is van 20-10 en de betaling is er nog niet. Ik heb strak na 14 dagen al gebeld en je wordt gewoon door de klantenservice met een kluitje het riet in gestuurd.

Zal zeer zeker NOOIT meer een vakantie boeken via Centerparcs.

Gewenste Oplossing:

z.s.m. terugbetaling

Alle klachten die gemeld zijn door houtkooper
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM