Klacht: cartridges geweigerd door mijn ENVY printer

gerda50 op 19 februari 2019 over HP in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HP
Status Open
Datum 19 februari 2019

Een klant heeft nieuwe inktcartridges (301 XL, kleur en zwart) aangeschaft voor zijn HP ENVY printer, maar deze worden door de printer geweigerd. Ter controle heeft de klant de oude cartridges opnieuw geplaatst, die wel worden geaccepteerd, wat suggereert dat de nieuwe cartridges defect zijn.

Mijn Klacht:

Ik heb twee nieuwe inkt cartridges gekocht 301 XL (kleur en zwart) maar ze worden geweigerd dor mijn printer. Ik heb d e oude er nog weer in gedaan om te kijken of het aan de printer ligt maar die accepteert hij wel.
De cartridges zijn niet goed dus.

Gewenste Oplossing:

Als ik kosteloos 2 nieuwe krijg ter vervanging. Het ws voor een bedrag van 62,- euro

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HP

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM