Klacht: Klantvriendelijkheid

Adam1983 op 02 juli 2019 over Carrefour in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Carrefour
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 2 juli 2019

Een klant van Carrefour in Borsbeek uit zijn onvrede over de klantvriendelijkheid van het personeel. Na een lange wachttijd van 50 minuten voor hulp bij een aankoop, moest hij zelf een kar halen en de tuinmeubelen laden. De medewerker werd als kortaf en onbeschoft ervaren, wat leidde tot de vraag waarom de klantenservice zo slecht is.

Mijn Klacht:

Beste

Wij zijn al jaren klant bij Carrefour. Kortgeleden zijn we verhuisd naar Borsbeek en jawel ik blijf trouw aan Carrefour.
We (ik en mijn vrouw) hadden een tuinmeubel gekocht en bij aanvraag van info hebben wij ongeveer 50 minuten moeten wachten voor een medewerker die ons verder kan “helpen”. Ik als klant moest zelf bij Brico gaan om een kar. De tuinmeubelen had ik ZELF moeten laden en heel het traject met veel horten en stoten moeten afleggen tot aan de kassa. De desbetreffende medewerker was zeer kortaf en “onbeschoft”. Hij vond dit normaal. Ik dus niet! Wat mij betreft is klantenservice 0100.
Wat ik mij afvraag is waarom zijn de medewerkers van Carrefour Borsbeek zo onvriendelijk zijn? Wat hebben wij consument hun misdaan? Een cursus “hoe omgaan met klanten” zou een goede start zijn.

Gewenste Oplossing:

Klantvriendelijkheid naar de klanten toe.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Carrefour

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Carrefour nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - Jammer dat Carrefour de klachten van zijn cliënteel niet serieus neemt.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer