Klacht: laptop in reparatie

robertsnels op 15 februari 2014 over Campusshop in de categorie Internetshops - Computers en accessoires

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Campusshop has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Campusshop
Status Open
Datum 15 februari 2014

Een klant van Campusshop heeft op 4 februari 2014 zijn laptop ter reparatie aangeboden, met de belofte dat deze binnen 7 werkdagen gerepareerd zou zijn. Na 9 werkdagen was de laptop nog steeds niet gerepareerd en bleek bij terugkomst niet naar behoren te functioneren en beschadigd te zijn. De klant ontving geen updates van het bedrijf en moest zelf contact opnemen, waarbij er onduidelijkheid ontstond over een vermeende betalingsachterstand die inmiddels was opgelost.

Mijn Klacht:

Op 4 februari 2014 is mijn laptop opgehaald voor reparatie. er werd mij toegezegd dat het binnen 7 werkdagen klaar zou zijn. Inmiddels zijn we al 9 werkdagen verder en nog is hij niet gemaakt. Ze zijn wel op 11 februari langs geweest met de laptop omdat ie volgens hun al gemaakt zou zijn. maar niets bleek minder waar, hij werkte niet naar behoren en was flink beschadigd. Dus hebben ze hem weer meegenomen om hiervoor een oplossing te bedenken. ik heb van het bedrijf ook niks meer vernomen en moest zelf maar contact opnemen op 13 februari 2014 met campusshop om te vragen hoe nu de stand van zaken was? maar er werd mij geen duidelijkheid gegeven maar weer werd er een oude blokkade naar boven gehaald wegens een betalingsachterstand. Die ik al lang betaald had en dit was dan ook via hun Facebook account bevestigd dat de blokkade eraf gehaald was anders konden ze mijn laptop ook niet ter reparatie aanbieden aan CE-repair. De medewerker beloofde dat hij dit dan ook uit ging zoeken en me op 14 februari 2014 zou terugbellen. De volgende dag werd ik netjes gebeld door een andere medewerker er werd mij verteld dat het opgelost was. Maar dat ik alles zelf maar moest regelen met CE-repair omdat hun er verantwoordelijk voor zijn en niet Campusshop. ik heb aangegeven dat ik de aankoop bij Campusshop heb gedaan en ook voor de premium zorgeloos leren heb betaald met extra verzekering. Ze vond ook dat ik de laptop maar gewoon moest accepteren zoals ie was. En dit dan pas moest gaan oplossen met CE-repair door hun foto’s te mailen. Nee dit zorgt tactieken ken ik wel, dan ben ik dadelijk zelf degene die de schade heeft toegebracht!!!

Gewenste Oplossing:

Er is mijn duidelijk toegezegd dat als mijn laptop niet binnen 7 werkdagen gerepareerd zou zijn, ik een nieuwe laptop van dezelfde aanschaf waarde mag uitzoeken. Dit is dan ook waarvoor ik de extra verzekering heb aangeschaft.In een ander geval wil ik onder de koop uit en het gehele aankoopbedrag van mijn laptop terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Campusshop over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb Campusshop een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM