Klacht: Waardeloos hier niet kopen

Marijeeee78 op 09 februari 2022 over Cadeaubon.nl in de categorie Waardebonnen- en voucher aanbieders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 9 februari 2022

Een klant heeft een cadeaubon gekocht die niet geactiveerd is geleverd en voelt zich opgelicht. Ondanks de belofte van een terugbetaling binnen een week, heeft de klant twijfels over het ontvangen van het geld en uit zijn zorgen over de betrouwbaarheid van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Mijn onderbuik gevoel klopte cadeaubon gekocht niet geactiveerd geleverd. Wel nietus verhaaltje. Uiteindelijk is mij belooft v. Week donderdag het bedrag terug te ontvangen nou ik ben benieuwd. 11 is 2 volgens mij ben ik opgelicht laten we hopen dat het geld wel terug komt anders bestaat dit bedrijf over de ruggen van andere

Gewenste Oplossing:

Niet goed Goed geld terug

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM