Klacht: Bus 56 te laat

daandebruijn81 op 15 januari 2014 over RET in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
RET has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

verwezen naar het KCC van de RET.

Bedrijf RET
Categorie Vervoersbedrijven
Status Opgelost
Datum 15 januari 2014

Een reiziger meldt dat de eerste bus van de Dirk de Derde Laan naar Vijfsluizen, die om 06:01 vertrekt, sinds de nieuwe dienstregeling regelmatig 2 tot 3 minuten te laat is. Dit leidt ertoe dat de reiziger vaak de aansluitende metro naar Tussenwater mist. De reiziger vraagt de chauffeurs om op tijd te vertrekken vanaf Station Vlaardingen West.

Mijn Klacht:

Elke ochtend neem ik de eerste bus vanaf de dirk de derde laan (op de hoek) richting vijfsluizen, van 06.01 Sinds de nieuwe dienstregeling komt deze bus steeds 2 of 3 minuten later, waardoor ik steeds vaker de aansluitende metro mis richting tussenwater … Kunnen de heren chauffeurs op tijd vetretkken van station vlaardingen west?

Gewenste Oplossing:

Dat de chauffers, zoals voor de nieuwe dienstregeling, op tijd vertrekken vanaf station vlaardingen west en doorrijden zodat ik en mijn medereizigers gewoon de metro halen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar RET over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door RET in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat RET een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

RET

Heeft op 02 juni 2014 om 08:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

verwezen naar het KCC van de RET.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM