Klacht: Is interne communicatie fout mijn schuld ?

[email protected] op 03 november 2022 over Budget Internet in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Budget Internet has resolved this complaint
Klacht opgelost op 10 november 2022
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer van Zemel, Excuses dat u langer heeft moeten wachten op uw afstandsbediening dan normaal. Deze bleef langer hangen dan normaal bij PostNL, wij hebben daarna ook direct via een andere weg een nieuw pakket toegestuurd welke ontvangen is...

Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 3 november 2022

Een klant van Budget Internet heeft geklaagd over een interne communicatie fout die leidde tot het niet ontvangen van een beloofde TV-ontvanger en afstandbediening. Na herhaaldelijk wachten en bellen, kreeg de klant te horen dat de fout niet tijdig was gecommuniceerd, wat leidde tot frustratie over de gebrekkige klantenservice. Uiteindelijk werd beloofd dat de apparatuur alsnog zou worden opgestuurd.

Mijn Klacht:

Hallo,
Ik zou vanaf maandag een nieuwe TV-ontvanger afstandbediening opgestuurd krijgen. Maar vandaag ( donderdag ) nog steeds niets binnen en ga dus bellen. Sta weer zeker 2x 15 minuten in de wacht, maar goed is niet anders. Krijg ik te horen dat er een interne communicatie fout was geweest.
Als daarop de vraag van wat nu, is het bijna dat ik er de oorzaak van ben . Als ik vraag waarom men mij het niet heeft laten weten en wat ze dan gaan doen, krijg ik geen antwoordt ???? Men gaat nu alsnog de apparatuur opsturen. Budget alles in 1 weet dus dat er iets intern fout gaat, maar informeert de klant niet en moet dus maar afwachten of zoals nu dan toch maar weer bellen waar iets blijft. Is niet echt klantenservice.

Gewenste Oplossing:

Als ik uiterlijk zaterdag maar de apparatuur heb. Zo niet dan storneer ik de laatste maand rekening. Reden is dat ik al nu bijna 2 maanden met steeds meer toenemende storingen zit en al de modem heb vervangen ( was er in 1 dag ) en alles wel 10x geheel heb gereset en weer opgestart en zelfs gedeeltelijk een nieuwe USB kabel heb getrokken.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Budget Internet over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Budget Internet in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Budget Internet een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Budget Internet

Heeft op 10 november 2022 om 10:42 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer van Zemel,

Excuses dat u langer heeft moeten wachten op uw afstandsbediening dan normaal.

Deze bleef langer hangen dan normaal bij PostNL, wij hebben daarna ook direct via een andere weg een nieuw pakket toegestuurd welke ontvangen is volgens de track trace.

Met vriendelijke groet,

Budget Alles-in-1

[email protected]

Heeft op 10 november 2022 om 12:33 geantwoord

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

In de eerste plaats is mijn naam Van Zelm. Maar heb nu 2 pakketten ontvangen ! maar het probleem in de TV-ontvanger is er nog steeds ook na het bezoek van een door Budget alles in 1 aangestuurde monteur die ruim 2 uur na afspraak was gekomenen ? is op zich al weer waardeloos en ik maar wachten en wachten.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie