Geboden Oplossing:
Beste mevrouw Dijkgraaf,
Hartelijk dank voor uw bericht. Hierin vraagt u de betaalde borg terug, dit omdat u in de veronderstelling was dat u het betaalde bedrag van €400 na één jaar terug zou krijgen. Ik informeer u graag verder.
Bij dezen moet ik u informeren dat u de borg niet na één jaar, maar na anderhalf jaar terug krijgt. Mits u aan de door ons gestelde voorwaarden voldoet. Over zowel deze voorwaarden, als de duur van het vasthouden van de borg, bent u middels onze borg e-mail geïnformeerd. Deze e-mail heeft u op 5 augustus 2017 ontvangen en meldt het volgende;
Hoe ontvangt u een borgbetaling terug?
Wanneer u aan de volgende voorwaarden voldoet, zien wij geen betalingsrisico meer en gaan wij de borg met u verrekenen.
- U heeft een jaarnota ontvangen op basis van door u doorgegeven, via de slimme meter(s) uitgelezen of door uw netbeheerder opgenomen meterstanden;
- De jaarnota is door u betaald, of door ons op uw rekening uitbetaald;
- U heeft anderhalf jaar aaneensluitend geen betalingsherinnering van ons ontvangen.
Naast het feit dat u op dit moment nog niet voldoet aan de duur van de borg, heeft u van ons dit jaar ook meerdere betalingsherinneringen ontvangen en is het termijnbedrag voor de maand mei 2018 überhaupt niet betaald.
Omdat u niet voldoet aan de termijn als (één van) de voorwaarden, kunnen wij de borg op dit moment niet aan u uitbetalen.
Met vriendelijke groet,
M. van der Stigchel