Klacht: Terugave beloofde centen.

jglmh op 27 juni 2017 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 27 juni 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Na reservatie in Westende voor de prijs van 170 euro .2 nachten .kwamen INEENS PRIJZEN die het bedrag verdubbelde 334 euro om precies te zijn .Ik heb het resort in Westende gebeld ze gingen akkoord en hebben geannuleerd.Ze verzekerde mij dat ik de 170 euro terug kreeg maar die ik zelf moest regelen met Booking .com. Deze zeiden dat ik moest annuleren bij Booking.com en dan ze het zouden voorleggen in Westende ??? Ik heb nog steeds niets gehoord nog gezien van onze centen .Niet eerlijk.

Gewenste Oplossing:

Als het beloofde geld is terug gestort .

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM