Klacht: Overbodige en zeer hoge annulatiekosten

love2drivebmw op 06 juni 2017 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 6 juni 2017

Een klant van Booking.com heeft een klacht ingediend over hoge annulatiekosten voor een hotelboeking in Dijon, die niet konden worden teruggedraaid ondanks tijdige annulering. Pogingen om telefonisch contact op te nemen met de klantenservice waren frustrerend, aangezien er geen hulp beschikbaar was. De klant heeft besloten in de toekomst niet meer via Booking.com te boeken en adviseert anderen hetzelfde te doen.

Mijn Klacht:

Wegens persoonlijke redenen zouden we een boeking voor een hotel in Dijon annuleren. Echter, hadden we te laat opgemerkt dat we het VOLLEDIGE bedrag toch dienden te betalen ondanks een ruim op voorhand annuleren! Daarom besloten we dan toch maar te gaan en wilden we de annulatie teniet doen. Via de webpagina was dit niet echt mogelijk en om een nieuwe boeking te vermijden probeerden we telefonisch contact op te nemen met booking.com. Dit bleek echter een onmogelijke opdracht en het enige wat we te horen kregen was een bandje met de melding dat alle medewerkers bezet waren. Ons bsluit staat dus vast : wegens een erbarmelijke klantenservice zullen we in de toekomst NOOIT meer boeken via booking.com en raden we iedereen aan dit advies ter harte te nemen!

Gewenste Oplossing:

Gewoon annuleren van de annulatie is voor ons voldoende.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van TradeYourTrip

8 jaren geleden - We adviseren je om je geboekte hotelkamer gewoon door te verkopen aan iemand anders. Op deze manier bespaar je veel geld.

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - WTF. Ik ben geen reisbureau ! Moest booking.com professioneel genoeg zijn ze zouden volledig of toch een deel kunnen tegemoetkomen in de onkosten. Nogmaals , we hebben ook een andere boeking geannuleerd ZONDER kosten !! Dit is wat ik noem klantvriendelijk zijn. Maar geen probleem , een ezel stoot zich geen tweede maal aan dezelfde steen. Dus : bye bye booking.com.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM