Klacht: Ontzettend vieze hotel

Khadijahlaarabi op 25 maart 2017 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 25 maart 2017

Een klant heeft een klacht ingediend over zijn verblijf in het Exhibition Court hotel in Londen, geboekt via booking.com. Bij aankomst vond hij de kamers en het hotel zelf zeer vies, met onleesbare kamernummers en een gevaarlijke trap. De algehele staat van de kamers en het hotel voldeed niet aan de verwachtingen en werd als onacceptabel ervaren.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw

Op 18 maart jl heb ik via booking.com gereserveerd voor mij, mijn dochtertje van 3 en mijn ouders in het Exhibition Court hotel 4 te London, adres 25 Collingham Place
Kensington and Chelsea London, SW5 0QF, Verenigd Koninkrijk.

Eenmaal aangekomen kregen wij vieze kaarten met niet leesbare cijfers voor de kamers maar het werd erger, de trap die leid naar de kamers was vies en ergens zat het los waarbij ik bijna ten val kwam met mijn dochtertje van 3 omdat ik haar in mijn armen had. De kamers die wij toegewezen kregen waren helemaal bovenaan en dit was 4 hoog. Alles was vies, de deuren, tapijt het was werkelijk een horrorfilm. Ergste is gekomen nadat wij in de kamers waren, deze waren ronduit walgelijk. Er was in 1 van de kamers een balkon waarbij je de deur kon openen. Ik kon niet geloven dat ik lege bierflesjes zag en sigarettenpeuken. De grond was vol stof, de badkamer toiletbril was kapot. Maar dit is niet alles, mijn ouders kwamen aankloppen en gaven aan dat hun kamer niet schoongemaakt was. Toen ik keek schrok ik enorm. Ik ben met frustratie naar de receptioniste gegaan en wees haar op alles en eenmaal gekeken te hebben antwoordde zij nonchalant, het kan nu niet meer schoongemaakt worden maar je ouders kunnen nu slapen en morgen zullen wij het opruimen. Werkelijk, ik heb dit nooit meegemaakt! Ik wist niet wat ik hoorde. Toen ik haar aanwees op alles en dat ik niet in vuil met mijn dochter wilde slapen belde zij haar manager en gaf zij aan een andere kamer te hebben maar wij kregen hem niet te zien. Mijn geduld raakte op en ik gaf aan mijn kaartjes terug te willen om mijn spullen te pakken en weg te willen, ook hier deed de receptioniste enorm lang over en was zo onbeleefd. Zij weigerde ze terug te geven omdat er zogenaamd bezig was met het systeem. Toen mijn dochtertje begon te huilen (lange reis, vermoeiend etc) gaf ik aan dat ik direct of de kaarten terug mocht of de politie zou inschakelen want mevrouw weigerde mee te helpen en mijn persoonlijke eigendommen mee te geven. Na bijna 30min in totaal gaf ze ons de kaarten. Wij zijn ontevreden en geshockeerd het hotel uitgegaan. Wij mochten de manager ook niet spreken noch kregen wij zijn nummer en er was geen enkele andere medewerker behalve de receptioniste.

Ik snap niet dat booking.com zo een hotel aanbeveelt. Gezondheidsinspectie moet daar een kijkje nemen. Ranzig en vies is te zacht uitgedrukt. Ik zal overal een klacht neerleggen en zonodig hogere stappen ondernemen want ben ronduit belachelijk te woord gestaan en geholpen en wat mijn dochtertje had bijna wat kunnen oplopen in de balkon met de flessen en de peuken, val van de trap en de hygienne is meer dan onder de maat!

Gewenste Oplossing:

Ik wens mijn totaalbedrag terug, ik heb meerdere foto's gemaakt en achteraf had ik alle gesprekken kunnen opnemen maar ben dit vergeten. Dit hotel moet sluiten of een grondige opknapbeurt, dit is niet gezond!!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM