Klacht: Booking com zet Hitit hotel weer op de site ondanks klacht.

Vreemdeling op 25 juni 2017 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

booking.com klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 25 juni 2017

Een gebruiker heeft klachten geuit over het Hitit hotel, dat ondanks het indienen van foto's met ernstige gebreken opnieuw op de website van Booking.com is geplaatst. De foto's zouden niet overeenkomen met de werkelijke staat van het hotel, dat volgens de klager in zeer slechte conditie verkeert. De klager vraagt zich af hoe Booking.com nog te vertrouwen is na deze ervaring.

Mijn Klacht:

Na foto’s van dit hotel ( Hitit hotel) naar Booking com gestuurd te hebben, zet men dit hotel waar je zelfs geen dakloze naar toe zou sturen weer op de site, met foto’s die niet kloppen.
Een groot schandaal. Deuren die half ingetrapt waren, letterlijk alles kapot en smerig. De eigenaar liet ons wel de eerste nacht betalen, ondanks dat wij er geen gebruik van gemaakt hebben. Zijn meteen een ander hotel gaan zoeken.
Hoe kan je booking com nu nog vertrouwen.

Gewenste Oplossing:

Wij zijn tevreden als wij dat gene aantreffen waarvoor wij geboekt hebben.
Schoon en comfortabel.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM