Klacht: Booking.com misleidt klanten

John Nijman op 13 oktober 2017 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 13 oktober 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 13 oktober heb ik via booking.com een hotel geboekt voor twee nachten.
Hiervoor heb ik een filter geactiveerd dat alleen hotels uitkiest waar ook huisdieren worden geaccepteerd. Je ziet op het scherm na het activeren van dit filter dat er opnieuw wordt gezocht en dat er opnieuw zoekresultaten worden getoond. Als klant mag je dan aannemen dat je nu alleen te maken hebt met hotels waar daadwerkelijk huisdieren worden geaccepteerd.
Booking.com misleidt je hier en dit heeft vervelende gevolgen.
Na contact met het hotel blijkt dat honden niet worden toegestaan.
Ik kon de reservering niet meer annuleren. Ja, wel tegen een betaling van 198 euro! Booking.com gaf geen thuis en laat mij in mijn sop gaarkoken.
Zij geven niet toe dat hun site tekort schiet. Dat er via de site van booking.com bij de informatie van het hotel ergens ver weggestopt een opmerking over het niet toestaan van huisdieren te vinden staat, mag geen reden zijn om een klant het volle pond te laten betalen. Booking.com toonde mij een lijst met hotels waar ik vanuit mocht gaan dat daar honden werden toegestaan. Het filter had zijn werk goed moeten doen.
Met heel veel moeite heb ik onderdak kunnen vinden voor mijn hond. 198 euro laten schieten is niet niets. Ik heb anderen moeten lastig vallen met mijn hond door een fout van booking.com. Naar het strand gaan en de hond niet meenemen maakt het weekend ook geheel anders. Het was super geweest als de hond over het strand had kunnen dollen. Dit is een gemis in vreugde dat niet in geld in uit te drukken.
In het filmpje is een boeking bij booking.com te zien. Duidelijk is dat booking.com jou als klant hier misleidt.

Gewenste Oplossing:

Ik ben alsnog, maar helaas zonder hond, naar het hotel gegaan. De beleving is geheel anders en minder. Ik had mij echt verheugd op een hond op het strand. Ik wens een schadevergoeding van 70 euro van booking.com voor het feit dat zij mijn weekend zo negatief hebben beïnvloed.
Mijn boekingsnummer was 1506.725.952

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM