Klacht: Sluiting verkoop account

Janbax op 15 mei 2021 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 15 mei 2021

Een verkoper van software op Bol.com heeft zijn account laten sluiten vanwege een vermeende schending van auteursrechten, terwijl hij aangeeft dat hij retouren accepteert en zijn klanten tevreden zijn. Hij beschuldigt Bol.com van oneerlijke concurrentie, omdat zijn software pas vijf dagen na bestelling op een USB-stick wordt geleverd.

Mijn Klacht:

Ik verkoop al een tijdje software via BOL.COM
na vele tevredenheid van mijn klanten .

Ik neem ook software retour ( niemand doet dit )
Volgens bol.com ben ik in strijd met de auteursrechten.. link die ik lever in mijn mail is alom bekend
Software wordt 5 dagen later op usb stick aan de klant geleverd….

Bol doet aan oneerlijke concurrentie.

Gewenste Oplossing:

Als mijn verkoop gewoon mag doorgaan

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Janbax
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM