Klacht: Lidmaatschap

Marlies van Dongen op 22 april 2021 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Bol.com klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 22 april 2021

Een klant heeft een vraag over een niet-geactiveerd 12 maanden lidmaatschap van Nintendo Switch, dat in december is aangeschaft. De klant heeft de activatiecode per ongeluk weggegooid tijdens het opruimen van e-mails en vraagt of het mogelijk is om een nieuwe code te ontvangen, aangezien het cadeau voor een kleinkind in België is.

Mijn Klacht:

Eigenlijk heb ik geen klacht maar een vraag;
In december heb ik een 12 maanden lidmaatschap van Nintendo switch gekocht, en nog niet geactiveerd. De code had ik thuisgestuurd gekregen, en met mijn mails opruimen heb ik die per ongeluk weggegooid. Niet slim, maar wel vervelend. Nu is mijn vraag of ik hier nog een nieuwe code voor kan krijgen!? Ik kom er nu pas achter omdat het voor een kleinkind is die in België woont, en daardoor nu pas de kado’tjes gingen uitpakken.
Graag hoor ik van u,
Vriendelijke groet, Marlies van Dongen

Gewenste Oplossing:

Ik ben zeer tevreden wanneer ik een nieuwe code krijg

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM