Klacht: Klacht over een order

sonnyboyvandijk op 13 juli 2020 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 13 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste Bol.com, 
Hierbij mijn klacht:
– Order geplaatst op 1 juli, maar na 10 minuten direct voor jullie geannuleerd- Sindsdien reserveren jullie 1482 euro op mijn creditcard, ik heb de bank gesproken en die geven aan dat jullie als enige hier iets aan kunnen doen. – Het zou binnen 5 werkdagen teruggestort worden, ik heb nog steeds niets ontvangen!!!
Inmiddels beschik ik al 14 dagen niet over het bedrag. Jullie zouden het doorzetten naar de financiële afdeling, hier zou ik binnen 3 werkdagen antwoord van krijgen. Ik heb nog steeds niets gehoord. 
Gaan jullie altijd zo met jullie klanten om? Ik ga het nu overal online melden en een klacht indienen!!
Het bedrag kan eenvoudig vrijgegeven worden door een fax naar de creditcardmaatschappij Atos (Belgie). Ik heb al contact met hen gehad maar zij kunnen niets zonder jullie bericht

Gewenste Oplossing:

Geld onmiddellijk vrijgeven!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door sonnyboyvandijk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM