Klacht: Wat een slechte service

Fatma28 op 02 december 2021 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 2 december 2021

Een klant heeft een negatieve ervaring met Blokker na het plaatsen van een bestelling voor afhalen in de winkel. Ondanks herhaalde pogingen om informatie te krijgen over het afhaalbewijs, kreeg de klant te horen dat er geen storing was en dat het bewijs nog niet beschikbaar was. Uiteindelijk besloot de klant de producten zelf in de winkel aan te schaffen, maar is teleurgesteld over de gebrekkige communicatie en service van het bedrijf.

Mijn Klacht:

2 dagen geleden heb ik een bestelling geplaatst om het vervolgens in de winkel af te halen i.v.m. beperkte voorraad. Ik heb gisteren de winkel gebeld omdat ik nog geen afhaalbewijs had ontvangen terwijl er stond dat ik het 2 uur vanaf opening mijn bestelling kon ophalen. Medewerker geeft aan dat er een storing is en dat ze mij niet kunnen helpen dus dat ik de klantenservice moet bellen. Vervolgens in de winkel geweest om het zelf te kopen want ik had het echt nodig. Klantenservice gebeld, krijg ik als antwoord nee wij hebben geen storing wat bekend staat je moet wachten op de afhaalbewijs. Na 2 dagen heb ik die afhaalbewijs niet, klantenservice zou mij vandaag bellen: tuurlijk ben ik niet gebeld. Geld weg, geen producten ontvangen. Voor mij nooit meer Blokker. Dan maar meer betalen en een ander winkel langsgaan. Belachelijk.
Hoe moeilijk kan het zijn om mijn bestelling te annuleren en mij terug te betalen.

Gewenste Oplossing:

Geld terug en een cadeaubon als excuus.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Blokker

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Blokker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Fatma28
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM