Klacht: Nog steeds geen geld terug!!!

M. Spanjer op 26 januari 2021 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Blokker klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 26 januari 2021

Een klant van Blokker heeft herhaaldelijk contact opgenomen over een terugbetaling van een bestelling die niet geleverd kon worden, maar na anderhalve maand heeft hij nog steeds geen geld ontvangen. Ondanks meerdere telefoontjes en toezeggingen blijft de communicatie vanuit het bedrijf uit, wat leidt tot frustratie bij de klant. Hij zoekt naar vervolgstappen om zijn geld zo snel mogelijk terug te krijgen.

Mijn Klacht:

Ik heb al eerder een klacht gemeld hier over bestelling in de winkel en betaling aldaar. Uur later al bericht niet leverbaar en geld retour. Dit is inmiddels al anderhalve maand geleden en vele telefoontjes en toezeggingen verder nog steeds geen geld terug!! Ik word steeds bozer over deze arrogante manier van communicatie (of geen communicatie omdat er niet gereageerd wordt op mail) en wil graag weten welke vervolgstappen ik kan zetten om mijn geld zsm terug te ontvangen… Bizar dat een groot bedrijf als Blokker zo met zijn klanten omgaat!!

Gewenste Oplossing:

Zsm mijn geld retour!!! (Eigenlijk ook incl. rente)

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM