Klacht: Niets ontvangen

TrosRader op 04 december 2021 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 4 december 2021

Een klant heeft twee bestellingen geplaatst bij Blokker, waarvan één moet worden opgehaald en de andere nog niet is geleverd. De klant vermoedt dat de tweede bestelling mogelijk zoekgeraakt is en ervaart problemen met de bereikbaarheid van de klantenservice.

Mijn Klacht:

Heb twee bestellingen gedaan , een moet je ophalen, ondanks de gratis verzending de ander is nog niet geleverd , mogelijk zoekgeraakt, zijn niet bereikbaar .

Gewenste Oplossing:

Uiteraard alles netjes bezorgen,

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Blokker

Reactie van de melder van de klacht TrosRader

4 jaren geleden - Een bestelling zaterdag 4 december laat geleverd, erg raar bij de winkel opgehaald en bij ons bezorgd, terwijl de andere bestelling in de winkel is achtergebleven . Zelf heeft Blokker nergens op gereageerd, en zijn telefonisch onbereikbaar . Erg klantonvriendelijk

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Blokker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door TrosRader
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM