Klacht: Bestelling niet geleverd

anita straat op 31 december 2020 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 31 december 2020

Een klant heeft op 27 december een online bestelling geplaatst bij Blokker en deze betaald, maar heeft op 30 december nog niets ontvangen. Na contact met de klantenservice kreeg de klant te horen dat zij negen werkdagen moest wachten vanwege drukte bij PostNL, terwijl in de bevestigingsmail stond dat de bestelling persoonlijk door Blokker zou worden bezorgd. De verbinding werd verbroken tijdens het gesprek.

Mijn Klacht:

Ik heb op 27 december online een bestelling gedaan bij Blokker en keurig betaald
Vervolgens krijg ik een bevestiging mail van we gaan voor u aan de slag en binnen 1a3 werkdagen wordt u bestelling geleverd door Blokker express ,30
December totaal niks gekregen heb in de middag paar keer contact op genomen met Blokker zij zeggen nu dan gewoon moet maar 9 werkdagen wachten op mijn bestelling omdat het bij post nl druk is dus ik heb gezegd dat klopt niet want er staat in de mail dat 1 van Blokker medewerkers het persoonlijk bezorgen
Zouden euh mevrouw u moet maar wachten en de verbinding werd direct verbroken

Gewenste Oplossing:

Dat ik mijn bestelling nog krijg en een deel terug betaling omdat zij een fout maken

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Blokker

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Blokker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door anita straat
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM