Bij Blokker zijn in totaal 3.068 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 1.693 opgelost (55%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 4 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.0/10 (afgelopen 12 maanden, 1 stem), over alle jaren 2.8/10 (686 stemmen). Dien een klacht in over Blokker. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Blokker is een winkelketen die al meer dan 100 jaar huishoudelijke artikelen verkoopt. Ook vanuit huis via de webshop kunt u terecht bij Blokker. Blokker... Lees meer >
Blokker is een winkelketen die al meer dan 100 jaar huishoudelijke artikelen verkoopt. Ook vanuit huis via de webshop kunt u terecht bij Blokker. Blokker verkoopt onder andere kook-artikelen zoals bestek, pannen, glazen en keukengerei, elektronische artikelen zoals telefoons, televisies en Dvd-spelers en speelgoed en tuinmeubelen. Ook kunt u hier voor persoonlijke verzorgingsproducten zoals scheerapparaten, weegschalen en elektrische tandenborstels terecht. Met zo’n groot aanbod is het onvermijdelijk dat er wel eens iets mis kan gaan en u een klacht heeft. Bent u er bij thuiskomst achter gekomen dat het product beschadigd is of niet werkt? Bent u onvriendelijk geholpen? Klopt de aanbieding in de folder niet? Wat uw klacht ook is, meld uw klacht op Klacht.nl zodat Blokker kan reageren op uw klacht en eventueel een oplossing kan bieden!
Hoe kan ik een klacht over Blokker melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Blokker? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Blokker, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Blokker contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
Blokker is een bedrijf actief in de categorie Huishoudelijke winkels. Op Klacht.nl zijn in totaal 3.068 klachten gemeld over Blokker. Hiervan zijn er 1.693 opgelost (55%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Blokker delen.
Veelvoorkomende klachten
De meest voorkomende klachten over Blokker gaan over: puzzel, oplossing, blokker, invullen, geld. Op basis van de 3.068 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Blokker lost een deel van de klachten op (55%), maar er is ruimte voor verbetering.
Zo los je jouw probleem met Blokker op
Stappenplan bij een klacht over Blokker:
1. Neem eerst contact op met Blokker — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Jouw consumentenrechten
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
U kunt een klacht over Blokker indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Blokker.
Hoeveel klachten zijn er over Blokker?
Op Klacht.nl zijn in totaal 3.068 klachten over Blokker ingediend, waarvan 4 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Huishoudelijke winkels, klachtmelden.
Lost Blokker klachten op?
Blokker lost 55% van de klachten op via Klacht.nl. In totaal zijn 1.693 van de 3.068 klachten opgelost.
Wat is de beoordeling van Blokker?
Blokker heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 2,8 op 10, gebaseerd op 686 beoordelingen.
Wat zijn de meeste klachten over Blokker?
De meest voorkomende klachten over Blokker gaan over Beschadigd product of pakket van Blokker, Klantenservice problemen met Blokker, Retour en terugbetaling problemen met Blokker. Bekijk alle Blokker klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Hoe neem ik contact op met Blokker?
U kunt contact opnemen met Blokker via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over Blokker?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Blokker niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Voor de zoveelste keer een reclame in de folder van vorige week die bij geen enkele Blokker vestiging is binnengekomen. In dit geval een dubbelzijdige deur tochtrol. Folders worden toch maanden van te voren gedrukt dus tijd genoeg om je... Lees meer
Ik heb de laatste weken verschillende malen online bij Blokker een bestelling gedaan en de geleverde goederen waren steeds conform de advertentie ( qua afbeelding en tekst). Maar bij deze geleverde fiets, slaat Blokker de plank finaal mis. Op vele... Lees meer
Enige tijd geleden heb ik bij Blokker vuilniszakken van Brabantia gekocht. Echter de verkeerde maat. Vandaag probeerde ik een nog gesloten verpakking te ruilen voor hetzelfde product alleen nu de goede maat. Ik meld me aan de kassa (zijkant) om... Lees meer
Ik heb nieuwe laarzenspanners (grijze) gekocht, waaraan ik totaal niets heb. Mijn laarzen zijn daarvoor te breed, de oude spanners waren wel goed. Deze hadden ook meer vorm, duidelijk verschil tussen de voorkant en achterkant van een been. Helaas heb... Lees meer
Bij blokker roosendaal een stofzuiger van TOMADO gekocht ( TM -2420) Voor het eerst bij gebruik al meteen af moeten zetten vanwege het veel te harde en te hoge geluid wat hij maakt In moijn optiek zelfs schadelijk voor... Lees meer
Ik ging vrijdagavond nog even snel naar de blokker om 4 kaarten voor de huishoudbeurs te halen. Een half uur gewacht omdat er iets niet goed ging met de kassa, ondertussen is het bijna 9 uur zeiden ze jammer het... Lees meer
Heb een koffiezetapparaat ter reparatie ingeleverd.
De duur hiervoor is belachelijk ik wacht nu al een maand op. Het versturen terug naar de winkel duurt belachelijk lang meer dan een week. Ik zie namelijk dat hij al meer dan een... Lees meer
Ik heb mijn stofzuiger ingeleverd omdat hij niet voldeed, steeds ging het lampje branden, en het stof kwam steeds in het verkeerde filter.
Maar bij blokker aan gekomen, gaan ze de stofzuiger op sturen , wat 2 a 6 weken gaat... Lees meer
Ik heb op 16-02-2015 een aankoop gedaan bij het filiaal van blokker in Capelle aan den IJssel aan Picasso passage. Ik heb hier een product afgerekend wat 7 euro kostte, met een briefje van 50 en een losse 2 euro... Lees meer
Tijdens het bakken van aardappelen brak plotseling de steel af van onze wokpan van het merk 'Herman de Blijker'. Gelukkig viel de kokend hete (!) pan op het fornuis en bleef de schade beperkt tot een verbrande duim en een... Lees meer