Klacht: Niet geldig

Daan o op 22 december 2015 over bioscoopcadeau in de categorie Filmaanbod

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Filmaanbod
Status Open
Datum 22 december 2015

Een klant heeft cadeaubonnen van Bioscoopcadeau ontvangen, maar ontdekte twee weken later dat deze al verlopen waren. De klant is teleurgesteld over het systeem en voelt zich benadeeld omdat er voor de bonnen is betaald. Hierdoor heeft de klant besloten nooit meer gebruik te maken van Bioscoopcadeau.

Mijn Klacht:

Cadeaubonnen gekregen van het werk, wil je naar de bioscoop 2 weken later, zijn ze al niet meer geldig.. waardeloos systeem.. Betaald ergens voor maar zijn ze al verlopen, voor mij nooit meer bioscoopcadeau

Gewenste Oplossing:

Geen einddatum op de pasjes, omdat je ergens voor betaald waar je een jaar later geen gebruik meer van kunt maken

Beoordeling 3/10 star-2 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM