Klacht: geldigheid verlopen

[email protected] op 18 november 2018 over bioscoopcadeau in de categorie Filmaanbod

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Filmaanbod
Status Open
Datum 18 november 2018

Een klant van Bioscoopcadeau heeft geklaagd over de verlopen geldigheid van hun bon, die niet meer gebruikt kan worden. Ze beschouwen dit als een onterechte ontvreemding van hun geld, aangezien ze voor de bon hebben betaald maar niets hebben ontvangen. De klant uit ook kritiek op de klantenservice van Pathé, die volgens hen geen logische verklaring heeft gegeven voor de situatie, en roept op tot een boycot van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Net als de meeste klachten is ook onze bon niet meer geldig. Inderdaad een vorm van ontvreemding van geld. Wel betaald maar niets geleverd gekregen. Zelfde geld voor de kortingskaart.Ook van het ene moment afgeschaft. Ons advies, boycot Pathé. Er is geen enkele logische verklaring gegeven bij de klantenservice van Pathé. Er is maar één reden te verzinnen extra inkomsten. Dit kan echt niet. Héél klantonvriendelijk voor een branche waar het zo goed mee gaat. Zij zijn ook de enige nog waarvan de cadeaukaart maar een jaar geldig is. Shame on you Pathé!

Gewenste Oplossing:

Als adeaukaarten en kortingskaarten gewoon geldig blijven als je hier voor betaald hebt, zoals VVV bonnen e.d.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM