Klacht: Geldigheid bioscoopcadeau verlopen

erchio op 19 januari 2015 over bioscoopcadeau in de categorie Filmaanbod

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Filmaanbod
Status Open
Datum 19 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Net als bij al die andere mensen, was ook mijn bioscoopcadeaukaart verlopen afgelopen december. Ook ik vind dat een cadeaubon pas mag verlopen bij een faillissement van de verstrekker. Er is gewoon geld voor die bon betaald, MAAR geen service verleend. Het wordt verkocht als cadeau, dus ben je als ontvanger afhankelijk van de datum waarop het gekocht is.

Maar, er is goed nieuws aan de horizon! Na een uitgebreide klaagbrief gestuurd te hebben naar [email protected] (klachtenformulier) kreeg ik een nieuwe bon toegestuurd. Een warme douche voor ze? Echt niet! Ik had 2 bonnen en kreeg slecht 1 bon terug met een geldigheid van 3 maanden, staken ze nog een tientje in d’r zak. Ik vroeg alsnog om mijn tweede bon, maar hun coulanceregeling voorzag maar in één bon.

Er is dus een coulanceregeling! Ik zou zeggen, maar er gebruik van, zodat je ook nog lekker van een leuke film kunt genieten bij één van de weinige filmhuizen die samenwerken met dit bedrijf. En als dit beleid niet verbeterd, gewoon bonnen bij de nationale concurrent kopen.

Gewenste Oplossing:

Langere geldigheid en volledige 'schadeloosstelling'.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over bioscoopcadeau

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over bioscoopcadeau nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM