Klacht: 2 biocoopcadeau bonnen net verlopen

Setjedrie op 09 december 2019 over bioscoopcadeau in de categorie Filmaanbod

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Filmaanbod
Status Open
Datum 9 december 2019

Een klant heeft twee Biocoopcadeau bonnen ontvangen die inmiddels zijn verlopen, zonder zich bewust te zijn van de geldigheidsduur van één jaar. De klant had een Pathé-abonnement en gebruikte de bonnen daarom niet eerder, maar vindt de korte geldigheidsduur onredelijk en klantonvriendelijk in vergelijking met andere bioscoopbonnen.

Mijn Klacht:

niet wetende dat deze bonnen binnen een jaar gebruikt moeten worden, zijn ze nu dus verlopen
We hadden een pathe abonnement en ze daarom niet eerder hoeven gebruiken, gaan immers graag naar de film.
Deze onlangs opgezegd wegens tijdgebrek en nu deze bonnen willen gebruiken blijken ze maar 1 jaar geldig te zijn.
Wellicht hadden we dit moeten controleren maar alle andere bioscoopbonnen zijn veel langer geldig..1 jaar is zo kort en zo voorbij…wat een klantonvriendelijk product

Gewenste Oplossing:

we alsnog naar de film kunnen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM