Mijn Klacht:
Afgelopen zondag een artikel besteld uit de bulk actie.
Dit was na tien uur dus bezorgdatum zou 1 april zijn.
De hele dag thuis gebleven omdat het bestelde artikel geleverd zou worden maar in de avond nog niks ontvangen. Tot ik vanmorgen de mail open en blijkt dat mijn pakket niet geleverd is en wat staat er voor rede geadresserde niet bekent op adres. Ik natuurlijk meteen bol.com gebeld behoorlijk boos ook natuurlijk want bestel regelmatig bij hun en nooit eerder is het fout gegaan.
Meisje aan de telefoon begreep niet waarom ik boos was.
En kwam met de mededeling dat ze er niks aan kan doen. Dat hun het pakket retour gaan ontvangen en ik me geld terug krijg en het dan maar opnieuw moet bestellen. En omdat ik nu meer moet betallen krijg ik een kadobon.
Ik vindt dit ronduit schandalig het is een kleine moeite om intern door te geven dat het pakket helemaal niet is afgeleverd en dat ze het opnieuw moeten versturen. Zonder dat ik eerst weer moet betalen alsof het geld op me rug groeit maak niet voor niks gebruik van de actie
Gewenste Oplossing:
Als er gewoon wordt toegegeven dat er wat fout is gegaan en het gewoon geleverd wordt zonder dat ik alles opnieuw moet bestellen. En dat er door bol.com uitgezocht wordt wie dit bedacht heeft bij postnl dat ik niet woonachtig ben op het adres terwijl hier niemand van postnl is geweest en hier wil ik ook een terugkoppeling van waarom de beste persoon dit gedaan heeft

