Klacht: Klacht over onduidelijke prijs en houdbaarheid medicijn

klager2ecad02b op 28 juni 2026 over BENU Apotheek in de categorie Apotheken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Apotheken
Status Open
Datum 28 juni 2026

Een klant van BENU Apotheek uit zijn frustratie over de onduidelijke prijs en houdbaarheid van een ontvangen medicijn. Hij betaalde 151,29 euro voor een off-label medicijn van 100 ml met een houdbaarheid van slechts één maand, terwijl de arts had aangegeven dat de kosten 70 euro zouden zijn. Daarnaast ontbrak het aan duidelijke communicatie van de apotheker over het medicijn.

Mijn Klacht:

Ik heb een klacht over een medicijn dat ik heb ontvangen van BENU Apotheek. Ik kreeg een off-label medicijn van 100 ml dat maar één maand houdbaar is, waarvoor ik 151,29 euro heb betaald. De arts had aangegeven dat het medicijn 70 euro zou kosten per 100 ml. Daarnaast ontbrak het aan uitleg of een uitzoekservice van de apotheker over het medicijn. Bij de balie zei de assistente zelfs dat ik hier heel lang mee zou kunnen doen. Het is erg frustrerend dat ik zo’n hoge prijs betaal voor een medicijn dat zo kort houdbaar is en dat er geen duidelijke communicatie is geweest.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een uitleg over de prijsstelling en houdbaarheid van het medicijn en een passende oplossing voor deze situatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over BENU Apotheek
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BENU Apotheek

Alle klachten die gemeld zijn door klager2ecad02b
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM