Klacht: ben er ingeluizd

M.A.Heppener-Moen op 01 juni 2017 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 1 juni 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Was in de Ziggo winkel in de Venusstraat in Den Haag en ik had een mobielenabonnement en kon iedere maand opzeggen! Ik kwam daar om een wifi instelling .Ze zeiden mevr.. voor 1 euro meer heeft u, 150 belminuten.Ik was in de veronderstelling dat het Ziggo was dus ik zei dat is goed verder blijft alles het zelfde ja zeiden ze.Maar naderhand kreeg ik een brief van jullie en ik was erg verbaasd ik ben naar de winkel van Ziggo gegaan en heb mijn beklag gedaan maar ik was net een dag te laat hij zei.Hij zei dat het abonnement 7 Mei inging maar het abonnement is 15 Mei bij jullie ingegaan.Nu zit ik met een probleem want als ik bij Ziggo had weggegaan had ik bij Hollands Nieuwe een abonnement dan had ik een nieuwe Telefoon gehad,nu zit ik met een oude telefoon die niet goed werkt.Ik ben naar de Vodafone winkel geweest met een medewerker van Ziggo voor een nieuwe telefoon.het duurde 2 weken en dan zou hij bellen maar hij belde niet ben bij de winkel geweest en toen zij hij dat duurt 2-maanden en dan krijg ik een nieuwe telefoon en ik heb ook nog een keer gebeld maar o op het rekest.Ik voel me echt in de maling genomen Afz .M.A. Heppener. [email protected]

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik een telefoon deze week kan halen! En anders het abonnement ongedaan te maken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie