Klacht: Rode oranje/rood voor reizen naar Belgie geen voucher

Avanhei op 25 oktober 2020 over Belvilla in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Belvilla
Categorie Vakantieparken
Status Open
Datum 25 oktober 2020

Een klant heeft geen reactie ontvangen van Belvilla over een geannuleerde reis naar de Ardennen van 2-4 oktober, die niet doorging vanwege de reisadviezen van Nederland en België. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen, blijft het antwoord van het bedrijf uit.

Mijn Klacht:

Hallo,
Zoals zovelen hier krijgen wij bij Belvilla geen reactie over de reis van 2-4 oktober naar de Ardennen die niet door kon gaan door de code oranje die nederland aan heel Belgie gaf en de code rood die Belgie gaf aan reizigers uit Nedeland (Noord Beabant). Onze reservering 1W JS 8M 4T.
Op geen enkele mail naar Belvila een reactie gehad.

Gewenste Oplossing:

Wij willen omboeken voor mei/juni volgend jaar. Geld terug niet nodig maar gewoon een fatsoenlijke regeling om dit af te handelen zoals ook in de voorwaarden vermeld stond.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belvilla

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belvilla nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Avanhei
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM