Klacht: beeindiging allesineen abbo na wanprestatie wil ik mijn abbo geld terug

marcelenzo op 15 juli 2014 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 15 juli 2014

Een klant van Tele2 heeft een alles-in-een abonnement afgesloten, maar ondervond ernstige problemen met de aansluiting, waardoor er geen internet, televisie of telefoon beschikbaar was. Ondanks herhaaldelijk contact en het inschakelen van meerdere monteurs, bleef de situatie onopgelost, wat leidde tot frustratie en een moeizame opzegprocedure. Uiteindelijk is de klacht opgelost en heeft de klant zijn geld teruggekregen.

Mijn Klacht:

Ondanks de vele negatieve berichten en service van Tele2 op het internet (ACHTERAF) ben ik ook in zee gegaan met hun, puur voor de prijs.

Abbo alles in een aanvragen ging prima en keurig op de hoogte gehouden.
Bij het aansluiten werkte het niet helaas, dsl lampje ging niet branden, dus geen adsl signaal op de lijn.

1 maand ben ik aan het lijntje gehouden door Tele2.
Geen TV geen internet en geen telefoon.

Contact zoeken met Tele2 gaat zeer moeizaam, niemand weet ergens van als je belt, beloofde terug response komt er ook niet.

7 monteurs gehad in 1 maand tijd, van hun zelf (ingehuurd) en van kpn notabene.
Goed signaal kon er niet komen…….

vele malen geprobeerd op te zeggen, dit gaat zeer moeizaam want dat kan niet volgens hun.
Na een keer boos geworden te zijn en dreigen met overheidsinstanties kon het plots wel, inmiddels en opzeg bevestigingsbrief gekregen.
1000 maal excuses gekregen.
Al mijn geld zou ik terug krijgen en verhuiskosten van 35 euro.
Tevens een vergoeding voor het bellen met mijn mobiele telefoon.

Vervolgens blijft het stil!
DE afdeling die hier over gaat is bewust afgeschermd en krijg je niet te spreken.
Heb een gedeelte terug kunnen storneren gelukkig, heb de KS hiervan netjes op de hoogte gesteld deze vonden dat ook een goed idee.

Nu krijg ik mailtjes dat ik kijn abbogeld moet betalen????
Hierna zal ik wel incassobrieven krijgen, die betaal ik ook niet!

Ik moet en wil niet betalen, ik krijg nog veel geld van Tele2 notabene.

Tele2 word wakker en handel het gewoon netjes af met mij.
Ben inmiddels terug bij Ziggo en alles werkt perfect!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Ten einde raad heb ik de klacht vandaag aangemeld bij de geschillencommissie.nl na betaling van 50,- euro. (ik sta sterk dus die 50,- krijg ik terug) Ik zag dat Tele2 hier op Klacht.nl helemaal niet reageert.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Intussen heeft Tele2 mij de vergoeding betaald. Afgemeld bijn de geschillencommissie. Klacht opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie