Klacht: retour sturen te kleine veiligheidsschoenen

Alfr op 20 september 2012 over bedrijfs-kleding.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 20 september 2012

Na het retourneren van te kleine veiligheidsschoenen heeft de klant drie weken lang niets vernomen van bedrijfs-kleding.nl en geen terugbetaling ontvangen. Bij navraag bleek dat de retourdoos beschadigd was en daardoor niet meer gebruikt kon worden, wat resulteert in een gedeeltelijke terugbetaling. De klant is ontevreden over de communicatie en het gebrek aan service van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Drie weken terug hebben wij te kleine veiligheidsschoenen terug gestuurd en niets meer gehoord, geen geld terug gekregen. Nu bel ik net en ik krijg te horen dat het niet juist is terug gestuurd. De doos was kapot en slordig (?) dicht geplakt. Zij konden deze doos niet meer gebruiken. Hoewel het product in perfecte staat was krijgen wij niet het volledige aankoopbedrag terug. Wij moeten de doos betalen! Dit is geen service. Het is ook geen service dat wij niets horen van bedrijfs-kleding.nl maar zelf achter ons geld aan moeten bellen. Als ik niet had gebeld dan hadden wij niets meer gehoor en van ons geld terug gezien, nu hopelijk wel.

Gewenste Oplossing:

Het volledige bedrag terug gestort krijgen en een excuus wegens het nalaten ons te informeren over de stand van zaken.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten