Klacht: laptop stuk na 3 dagen/bejegening door vestigingsmanager

audi12 op 04 januari 2013 over BCC in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BCC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben de voice mail ingesproken. Filiaal is ingelicht over de klacht. Wij vinden het vervelend dat het zo gelopen is. U kunt u geld terug krijgen in de winkel maar dan moet alles compleet ( met bon ) ingeleverd...

Bedrijf BCC
Status Opgelost
Datum 4 januari 2013

Na de aankoop van een laptop en muis bij BCC in Utrecht, ondervond de klant al na enkele dagen problemen met de laptop, die steeds opnieuw opstartte. Tijdens een bezoek aan de winkel voelde de klant zich niet serieus genomen door de verkoper, die de laptop herhaaldelijk opstartte zonder naar de klachten te luisteren, wat leidde tot een frustrerende ervaring van bijna twee uur wachten. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb op 27/12/12 bij filiaal 20-BCC Utrecht een laptop en muis gekocht. Kl.nr. 102968150, Ordernr. 2077899. Al na een dag of 2 waren er problemen met de laptop. Ik ben gisteren naar de BCC-vestiging geweest met de laptop/bon/adaptor etc en uitgelegd dat de laptop steeds opnieuw stopt en dan opnieuw opgestart moet worden. Dat ik niet tevreden ben over het produkt.
Verkoper X  ging de computer opnieuw opstarten. Ik vertelde hem dat ik dit al ettelijke keren had gedaan maar dat hij dan opnieuw crasht. Hij luisterde niet, ging hem weer opstarten en liep vervolgens weg. Ik heb bijna 2 uur moeten zitten tijdens het opstarten. Op een gegeven moment ben ik maar naar een college van de heer X gegaan want deze liet mij gewoon 2 uur zitten op een stoeltje en zei alleen maar “uv mag ook even rondlopen in de winkel, hoor” Een collega, de heer Y wilde mij wel te woord staan maar heel formeel: In de folder van BCC staat wel “Binnen 14 dagen, niet goed geld terug”maar daar heb ik geen recht op, omdat ik een kapotte laptop heb gekocht. Ik had dus geen recht op inruil voor een nieuwe laptop en ik kreeg geen geld terug. De heer Ugurgor zei ook nog dat ik geen rechten had op garantie als ik de originele verpakking van de laptop (een kartonnen doos en plastic) niet meer had. Na 2 uur wachten vroeg ik of de manager kon komen. Er kwam een meneer die zich alleen voorstelde als de manager. Hij vroeg wat er was en toen ik het probleem wilde vertellen werd hij ongeduldig en zei “ik weet het al, ik ben voortdurend op de hoogte gehouden”. Hij was onbeschoft en pas toen ik zei dat ik jurist was wilde hij wat meer weten maar uiteindelijk zei hij tegen de medewerker: “Geef deze man zijn spulletjes weer mee en afhandelen!”. De manager zei verder niets tegen mij maar deed op agressieve wijze zijn colbert open waar dan kort zijn naamplaatje te zien was en hij liep boos weg. Ik had nog helemaal geen kans gehad om mijn verhaal te doen. Wel heb ik verteld dat ik de klacht zal deponeren bij het hoofdkantoor van BCC, inbijzonder de bejegening van een klant, en als de zaak niet fatsoenlijk wordt opgelost en wel op korte termijn, ik de SRK-rechtsbijstandsverzekering zal inschakelen en aangifte zal doen bij de politie Utrecht wegens oplichting van BCC. Dit laatste wekte bij hem spottende opmerkingen op maar ik ga zeker aangifte doen via internet bij de politie te Utrecht.

Gewenste Oplossing:

Ik wil onverwijld mijn geld teruggestort hebben.
Ik wil dat het hoofdkantoor contact opneemt met de manager van de betreffende vestiging over zijn gedrag en de onbeleefdheid en onbeschoftheid van zijn personeel.
Ik wil onverwijld een bevestiging van BCC dat ik de problemen met de laptop binnen 14 dagen heb gemeld en dat ik ook gisteren terug ben geweest met de laptop

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BCC over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb BCC een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BCC in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BCC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BCC

Heeft op 08 januari 2013 om 16:19 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben de voice mail ingesproken. Filiaal is ingelicht over de klacht. Wij vinden het vervelend dat het zo gelopen is.
U kunt u geld terug krijgen in de winkel maar dan moet alles compleet ( met bon ) ingeleverd worden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM