Klacht: geen handleiding fiets geleverd verkeerde handleiding bosch

azmati op 04 december 2020 over Batavus in de categorie Fietsmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Batavus
Categorie Fietsmerken
Status Open
Datum 4 december 2020

Een klant heeft in week 48 een Batavus Finez E-Go Special 2020 aangeschaft, maar ontving een handleiding voor de Bosch Active Plus, die niet overeenkomt met de fiets. De klant vraagt om de juiste handleiding voor de Bosch Finez E-Go Special en een onderhoudshandleiding voor de Batavus Finez E-Go Special 2020.

Mijn Klacht:

ik heb in week 48 een batavus finez e-co special 2020 gekocht. daar is een boekje bosch active plus bij geleverd. dat komt niet overeen met de fiets die i k heb gekocht. en dat boekje gaat alleen over de motor en accu maar er staat niets in over de fiets!
Ik wil graag een bosch boekje voor bosch finez e-go special en een onderhoud/ handleiding voor de Batavus fineZ e-go special 2020

Gewenste Oplossing:

als ik bovengenoemde boekjes heb ontvangen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM