Klacht: Opzegging

Simonelv op 03 januari 2016 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has resolved this complaint
Klacht opgelost op 5 januari 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste Simone, Bedankt voor je bericht en wat vervelend dat het nog niet is gelukt om je lidmaatschap op te zeggen. Je hoeft niet een aangetekende brief te sturen om je lidmaatschap op te zeggen. Dit kan ook per mail,...

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 3 januari 2016

Een klant van Basic Fit heeft zijn onvrede geuit over de opzegprocedure van zijn abonnement, waarbij hij een aangetekende brief moest versturen. Ondanks het indienen van de opzegging bijna twee maanden geleden, ontdekte hij dat er opnieuw geld van zijn rekening was afgeschreven, wat zijn frustratie over het proces vergrootte.

Mijn Klacht:

Ten eerste wil ik duidelijk maken dat het belachelijk overdreven is dat je een aangetekende brief moet verzenden om je abonnement te kunnen beëindigen. Dit uiteraard gedaan ( bijna 2 maanden terug) en tot mijn grote verbazing kom ik erachter dat ze wéér geld hebben afgeschreven van mijn rekening. Hoe ingewikkeld kunnen ze het maken en erachter te komen dat het helemaal niet werkt !

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden wanneer ik het geld van de afgelopen 2 maanden terugkrijg en ze hun excuses aanbieden voor het ongemak.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 05 januari 2016 om 09:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Simone,

Bedankt voor je bericht en wat vervelend dat het nog niet is gelukt om je lidmaatschap op te zeggen.

Je hoeft niet een aangetekende brief te sturen om je lidmaatschap op te zeggen. Dit kan ook per mail, telefoon en via social media. Wij hebben jou brief niet ontvangen. Hierdoor is jouw lidmaatschap doorgelopen.

Ik heb jouw lidmaatschap nu opgezegd per 1-2-2016 en jij hoeft niks meer te betalen. Als je het bonnetje van aangetekend versturen nog hebt dan kan je een kopie hiervan mailen naar [email protected]. Ik kan dan eventueel de einddatum nog aanpassen.

Met vriendelijke groet,

Dustin van Basic-Fit

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM