Klacht: klantenservice reageert gewoon helemaal niet

dvisser op 28 mei 2015 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 mei 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste Dimitri, Bedankt voor je bericht en excuses voor de late reactie op jouw mail. Ik heb deze gevonden en beantwoord. Met vriendelijke groet, Dustin van Basic-Fit

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 28 mei 2015

Een klant van Basic Fit heeft ervaren dat de klantenservice niet reageert op e-mails, behalve voor een automatische ontvangstbevestiging. Deze situatie heeft geleid tot frustratie bij de klant. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

De klantenservice reageert gewoon in het geheel niet op email. Een automatische ontvangstbevestiging maar verder niets.

Gewenste Oplossing:

Het zou eigenlijk niet meer dan normaal zijn als een klantenservice binnen 1 a 2 uur reageert op een klacht of vraag. 8 dagen en dan nog geen antwoord is echt belachelijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 29 mei 2015 om 11:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Dimitri,

Bedankt voor je bericht en excuses voor de late reactie op jouw mail.

Ik heb deze gevonden en beantwoord.

Met vriendelijke groet,

Dustin van Basic-Fit

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM